Yazı Stilleri ❤️

Yazı stilleri sayesinde Instagram gibi sosyal ağlarda isminizde veya biyografinizde kullanabileceğiniz yüzlerce farklı yazı stili kopyalayabilirsiniz.
👉 Yazı stillerini kopyalamak için tıklamanız yeterlidir 👇

Yazı Stilleri için Alternatifler

Yazı stilleri yerine aşağıdaki seçenekler arasından özellikle istediğiniz varsa deneyebilirsiniz. 🥰 Hepsi Bir AradaLeͥgeͣnͫdЯцscдKalınEl YazısıİtalikEğikAsyaKüçükSayıEmoji

Sevgililere Özel ❤️
Çoklu Yazılar

Yazı stilleri sonrasında sevgilinize ve sevdiklerinize 100'lü ve 1000'li mesajlar gönderebilirsiniz. 🤩Tüm Çoklu YazılarAşkımÖzür DilerimSeni Çok ÖzledimSeni Çok SeviyorumSeni Seviyorum AşkımI Love YouSana Aşığımİyi Ki Varsın

Kalp Emojili Büyük Yazılar

Yazı stilleri sonrasında sevgilinizle paylaşabileceğiniz kalp emojili büyük yazılar göndermeye ne dersiniz? Bu yazılardan herhangi biriyle sevgilinizi etkileyebilirsiniz. 💖Tüm Kalpli YazılarAşkımSeni ÖzledimSeni SeviyorumGünaydınİyi Geceler

Şekilli ve Süslü Yazılar 😍

Yazı stilleri sonrasında sevgilinizle mesajlaşırken normal yazılar yerine şekilli ve süslü yazılar göndermek isterseniz aşağıdaki seçeneklere bakabilirsiniz.Tüm Şekilli YazılarSeni SeviyorumİyikimNefesimÖzledimHuzurumİyi Ki VarsınGünaydınİyi Geceler

Şekilli Semboller • 4000+

Yazı Stilleri için Sembol Örnekleri: ➽ 〕 ¾ ½ ♫ é ➜ 🃆 ♤ ⬤ ™ № ¥ ∛ 웃 ﭢ æ ▣ ✬ ⬽ ⟸ 〚 🂪 🂨 🁢 🁔 🂋 ◔ ≉ ≇ ௹ ⊡ ♪ ♬ ⚦ ⚨ ▫ ♐︎ 𓁑 𓀼Yazı Stilleri için Şekilli Semboller

Şekilli Yüz İfadeleri • 4300+

Yazı Stilleri için Yüz İfadesi Örnekleri: o(≧∇≦o) O(≧∇≦)O V(=^・ω・^=)v q(❂‿❂)p ┻┳|・ω・)ノノ ( ≧Д≦) ✿♥‿♥✿Yazı Stilleri için Şekilli Yüz İfadeleri

Kopyala
Temizle
ʕ•̫͡•ʔ❤ʕ•̫͡•ʔ ѕєкιℓℓιηι¢куαzмα.ηєт ʕ•̫͡•ʔ❤ʕ•̫͡•ʔ
Nickini Paylaş
Nickini herkesle paylaşmak ister misin?

  Yazı stilleri seçeneklerinin artması, insanların yazılar ile iletişim ve diyalog kurmayı sevmesinden dolayı farklı yazı stilleri kullanmak önemli bir hale gelmiştir. Değişik şekillerde oluşturulan içerikler sayesinde iletişim dili ve iletiler daha kuvvetli hale getirilir. Binlerce hatta milyonlarca insan yazılı iletişimi tercih ederler. Gündelik hayatımızda her yaştan insan yazı dilini ve iletişimini benimsemiştir. Bu nedenle farklı veya değişik yazı stilleri kullanma konusunda arayış içerisine girerler. Oluşan metinler ikili diyaloglara verim ve enerji katmak açısından önemlidir.

  Yazı stillerini değiştirmek, bir çok online oyun oynamayı severin, sosyal medya kullanıcısının ve blog yazarının tercih ettiği, etkileme veya ilgi çekme amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Yazı stilleri unicode için tasarlanan stillerle sınırlıdır. Bu stilleri birçok platformda kullanabileceğiniz gibi, Word gibi dosyalarda da kullanabilirsiniz. Ancak tam tersi için bu durum geçerli değildir. Bilgisayar içerisindeki fontlar, unicode olarak geçmediği için örneğin Word dosyası içerisinde kopyalanan bir yazı stili, bir oyunda kullanılamaz. Bu sebeple yazı stilleri değiştirici kullanılması gerekir. Kullanımı ise basittir. Sadece yazı alanına yazı yazmanız yeterlidir. Birçok platformda sorunsuzca kullanabileceğiniz stilli yazılar oluşur.

  yazı stilleri

  Değişik Yazı Stilleri

  Değişik yazı stilleri oluşturmak isteyen herkes bunu günümüzde kolaylıkla yapabilir. En basit ve kolay yollardan biri de yazı stilleri değiştiriciye yazınızı yazmak ve oluşan yazılardan birini kopyalamak. İşte bu kadar basit. Ayrıca kullanıcılar üyelik oluşturmadan diledikleri yazı tipine erişim sağlayabilirler. Herhangi bir dosya indirimi gerçekleştirmeden ve ücret ödemeden bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Sınırsız seçenek ile her platforma uygun bir stil bulabilir ve kullanabilirsiniz.

  Bireyler çeşitli mecralarda farklı şekillerde iletişim kurarlar. Bu iletişim çeşitlerinin başında sesli diyalog gelir. Arkasından ise yazılı iletişim en fazla kullanılan türlerden biridir. Hatta bazı durumlarda yazılı içerikler sesli iletişimin önüne dahi geçer. Bu durumlarda yazının önemini kavramak ve anlamak daha basit hale gelir. Yazıların gündelik hayatımızda bu denli önemli olması sebebiyle değişik yazı stilleri kullanarak metin gücünü arttırma gereği doğar. Bu sayede verimli iletişim sağlanır.

  Yazı Stili Değiştirme

  Yazı stili değiştirme için yapılması gereken birçok seçenek vardır. Öncelikle hangi platform üzerinden yazı yazılıyor ise buradaki ayarlar ve seçenekler üzerinde oynama yapılır. Fakat platform seçenekleri arasında farklı yazı biçimleri bulunmuyor ise başka yerlerden yardım almak gerekir. Örneğin en fazla kullanılan WhatsApp Messenger üzerinde sohbet için yazı tipini değiştirme özelliği bulunurken, durum paylaşımında böyle bir özellik bulunmaz. Ayrıca Instagram üzerinde de bu tarz değişim seçeneği yoktur. Böyle durumlarda yazı stilini değiştirmek isteyen kişiler yazı stili değiştiriciyi kullanarak yazının onlarca stilini oluşturabilir, kopyalayabilir ve sonrasında istediği platformda kullanabilirler.

  Yazı stili değiştirme seçeneği bulunan forumlar, WordPress, Word gibi Office yazılımlar içerisinde yer alan özellikler sayesinde yazıların fontunu değiştirmek mümkündür. Bu sayede makale ve yazı içerikleri oluşturmak isteyen kişiler hiç zorlanmadan ve zorlanmadan kolaylıkla dilediği gibi yazı stillerini değiştirebilirler. Ancak her platform bu özelliğe sahip olmadığı için stil değiştiricilere gerek duyulur. Örneğin bir oyunda nickiniz için stil değiştirmeyi istediğinizde oyun bu konuda size herhangi bir destek vermez. Ancak stil değiştirici ile nickinizin stilini değiştirdiğinizde havalı bir nick kullanmanız mümkün olur.

  Güzel Yazı Stilleri

  Güzel yazı stilleri kullanmak isteyen bireyler bunu genellikle Instagram, YouTube, WhatsApp ve benzer şekilde olan çeşitli sosyal medya içerikleri içinde yaparlar. Bu araçlar içerisinde ilgi ve alaka görmek isteyen kişiler bu yola başvurur. Bu sayede tüm herkesin önüne geçilerek etkileşim sağlanması amaçlanır. Güzel yazı stilleri yapmak için yazı alanına özlü sözler, sevgi sözleri, anlamlı sözler yazabilir, onlarca güzel yazılar arasından birini kopyalayabilirsiniz. Özellikle el yazı stilleri stiller arasında en çok tercih edilen en ilgi gören yazı stilidir. Stiller arasından el yazısını seçerek herkesin beğenisini daha kolay toplayabilirsiniz.

  Farklı Yazı Stilleri

  Farklı yazı stilleri bulmak eskiden zor olsa da şimdilerde gelişen teknoloji ve internet siteleri sayesinde bu durum değişkenlik gösterir. Anında ve pratik kullanım seçenekleri sayesinde sitemizden destek alarak farklı stillerde yazılar oluşturmak mümkündür. Gündelik hayatımızda hemen herkesin farklı yazı stilleri konusuna yönelmesi ile kapsamlı olarak farklı stiller oluşturucular tercih edilmelidir. Ancak bu şekilde herkesten farklı profiller, içerikler, biyografiler, açıklamalar, isimler, nickler ve yorumlara sahip olabiliriz.

  Yazı Stilleri Yazma

  Yazı stilleri yazma denildiğinde ilk olarak Instagram için kullanılan yazı stilleri akla gelir. Instagram için özellikle isimlerde ve biyografilerde kullanılan stilli yazılar ile profiller daha üst seviyelere taşınır. Ayrıca bu stiller iletişimin en kuvvetli araçları arasında bulunur. Bu sebeple gereken özen ve önem gösterilmelidir. Aksi halde sıradan bir hale bürünür. Yazı stilleri yazma konusunda önem gösterilmediği taktirde metin sıradan bir hale bürünür. Sossuz bir yemek gibi tatsız bir metin karşımıza çıkar. Bu nedenle kaliteli hale getirmek gerekir. Karşıdaki bireyler ile olan iletişim gücünü arttırmak için farklı yazı stilleri yazma gereksinimi oluşur. Bu gereksinim sebebiyle dikkatli davranarak yazıların biçimleri ve şekilleri değiştirilmelidir.

  Yazı Yazma Stilleri

  Yazı yazma stilleri Office yazılımları gibi benzer programlarda yüzlerce çeşitte bulunur. Ancak internet ortamında bu onlarca ile sınırlıdır. Yazı yazma stilleri özellikle WhatsApp kullanıcıları için önemlidir. Çünkü hayatımızın neredeyse büyük çoğunluğu WhatsApp Messenger içerisinde geçer. Evde, işte veya okulda her alanda buradan iletişim sağlanır. Bu sayede oluşan diyalog verimli hale gelir. Farklı ve kaliteli yazı biçimi edinmek iletişim seviyesini üst düzey yapmak için gereklidir. Gündelik hayatımızda en önemli durumlardan biri diyalog ve iletişim durumudur. Örnek vermek gerekirse bir fıkrayı iki kişi anlattığında birinde kahkaha atarken diğerinde tepkisiz kalınabilir. Çünkü burada önemli olan ileti dilidir. Yazılarda bu şekilde farklı etkiler yaratır. Aynı yazı farklı biçimlerde değişik etkiler lanse edebilir.

  Yazı Şekilleri Değiştirme

  Yazı şekilleri değiştirme yöntemini isteyen kişiler bunu diğer kişileri etkilemek için yaparlar. Özellikle de sevgililer arasında geçen mesajlaşmalarda bu sıklıkla yapılan bir sohbet şeklidir. Sonucunda ise başarılı ve olumlu sonuçlar çıktığı görülür. Tabi ki sizden hiç haz etmeyen birini sadece yazı türü ile etkilemek mantık dışı olacaktır. Ancak potansiyel olarak yakın olan arkadaşlıklar da verim katsayısı artacaktır. Yazı şekilleri değiştirme kullanılmasının bir diğer sebebi ise profillerde dekoratif bir görünüm sağlamaktır. Yazı şeklini değiştirme sonucunda dekoratif yazılar ortaya çıkar ve kullanıldığı yerin daha efektif görünmesini sağlar.

  Yazı Tipleri

  Yazı tipleri insanlar tarafından birçok platformda yaygın halde devamlı olarak kullanılır. Bunun temel sebeplerinden biri yazıların daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamaktır. Çünkü yazılar genellikle belirli kitlelerin görmesi için yazılır. Bu nedenle o kitledeki kişilerin ilgisini çekmek için değişik font kullanımı yapılır. Bu sayede çeşitli kitle artışı sağlanmak amaçlanır. Bu tarz farklı yazı tipleri için yazı değiştiriciyi kullanmanız yeterlidir. Yazı değiştirici size inanılmaz güzel yazılar oluşturur ve bu yazılar ile ilgisini çekemeyeceğiniz hiç kimse yoktur.

  Yazı Fontları

  Yazı fontları görünüm ve kullanım alanları bakımından tercih edilen yazı türlerinden birisidir. Bu tarz değişik yazılara yazı fontu değiştirici sayesinde ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar diledikleri yazıları yazarak birbirinden güzel yazılar oluşturduktan sonra seçenekler arasından herhangi biri için kopyalama yapabilir. Elbette sadece yazı fontlarıyla dikkat çekmeniz gerekmez. Yazı fontu değiştirici aynı zamanda emojiler ve semboller içeren fontlar da oluşturur. Herhangi birini kullanabilmek için ise tek tık yeterlidir. Bütün işlem saniyeler içerisinde gerçekleşir. Eğer semboller, emojiler, ifadeler yetersiz geliyorsa ya da ilginizi çekmediyse binlercesinin bir arada olduğu sayfalara giderek tam olarak ihtiyacınız hangisi ise onu alabilir ve fontunuza ekleyerek daha dekoratif görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Değişik Yazı Tipleri

  Değişik yazı tipleri kullanmak için günümüzde değişik yazılar oluşturucu tercih edilir. Değişik yazı oluşturucu farklı biçimlerde birçok seçenek sunar. Kullanıcılar istedikleri seçenekleri tercih ettikten sonra kopyalama için tıklama yapılması gerekir. Bu sayede tek tıkla değişik yazı tipleri bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza kaydedilir. Pratik şekilde kaydedilen bu seçenekler istenilen her metin, sohbet, mesajlaşma, yorum, açıklama ve nick içerisinde kolay bir şekilde kullanılabilir.

  Yazı Tipi Değiştirme

  Yazı tipi değiştirme içeriklerin farklılaşması için değişik versiyonlar sağlayan bir araçtır. Bu farklılık sayesinde farklı metin içerikleri üretmek mümkündür. Yazarlar veya iletişim kuran kişiler bu konuda değişiklik isteyebilir. Ayrıca en fazla iletişim kurulan platformların başında WhatsApp ve Instagram DM gelir. Özellikle WhatsApp Messenger üzerinde yazılı iletişim yaygın halde kullanılır. Bu iletişim içerisinde yazı tipi değiştirme seçeneğini kullanmak isteyen kişiler bunu sınırlı olarak yapabilir. Kalın, italik ve üstü çizili. Ancak yazı tipini değiştiren araç sayesinde onlarca yazı tipi oluşturulabilirsiniz. Örneğin italik yazıdan daha fazla kullanılan yazı tipi el yazısıdır. WhatsApp ve Instagram DM sohbetlerinizde el yazılı cümleler gönderebilirsiniz. Bu karşınızdakinin hayranlık duymasını dahi sağlar.

  Farklı Yazı Tipleri

  Farklı yazı tipleri insanların birbirleri ile çeşitli nedenlerden dolayı iletişim ve diyalog kurmasında büyük roller oynar. İnsanlar farklı şekilde iletişim kurabilirler. Sesli iletişimden sonra yazılı iletişim en kuvvetli ileti araçlarından biridir. Yazılı iletişimde duygu ve düşüncelerin karşı tarafa geçmesi önemlidir. Bunu sağlayan durumların başında farklı yazı tipleri kullanmak gelir. Değişik veya farklı olmak karşımızdaki kişinin dikkatini çekmemize imkan sağlar. Ayrıca yazılan yazıdaki his ve duyguların karşımızdaki insana lanse edilmesi konusunda işe yarar.

  Farklı yazı tipleri kullanmak için platformun bu konuda destek vermesi ya da bu konuda özellik sunması gerekmez. Kolay şekilde farklı yazı tiplerine sahip olmak için yazı tipi değiştiricideki seçenekler size tam olarak istediğiniz yazı tiplerini sunar. Ayrıca günümüzde sembol kullanımı git gide artmaktadır. Özellikle genç kesim güncel Türkçede sembol kullanımını tercih eder. Semboller kullanılarak daha farklı yazı tipleri oluşması da sağlanabilir. İnsanlar farklı olmayı sevdikleri için ne kadar fark o kadar kalite demektir.

  Güzel Yazı Tipleri

  Güzel yazı tipleri ile yazılı iletişimde insanları etkilemek, ilgisini kazanmak ve merakını cezbetmek daha da kolaylaşır. Bu alanların başında tweetlerin mekanı Twitter gelir. Twitter üzerinde çeşitli konular hakkında düşünce belirtmek isteyen kişiler Tweet denilen yazı içeriklerini insanlar ile paylaşırlar. Bu sayede binlerce kullanıcı bu yazıları okuyarak beğeni ve yorum yaparlar. Bununla birlikte yazılı iletişim kurulan programların bir diğer ise Telegram platformudur. Burada resim, dosya ve yazı gönderimi sayesinde iletişim kurmak mümkündür. Yazılı iletişim kurulurken güzel yazı tipleri kullanmak ayrıcalık katar. Ayrıca Telegram üzerinde grup kurmak ve çeşitli bilgi alışverişi de mümkündür.

  Yazı Tipi Stili

  Yazı tipi stili söz konusu olduğunda insanlar sesli iletişim kurmak yerine yazılı iletişimi daha fazla tercih ederler. Bir yazının farklı stilde olması, o yazının sanatsal, estetik, dekoratif ve etkileyici kısmını ortaya çıkarır. Yazılı iletişimin en fazla olduğu yerlerin başında ise YouTube gelir. YouTube üzerinde insanlar çeşitli konularda ve alanlarda video yüklemesi yaparlar. Videoların izlenme sayısına göre YouTuberlar kazanç elde ederler. YouTube içeriklerinin kalitesi ile bu içerikler için yorum ve beğeni yapabiliyor olmamız sayesinde YouTube popülerliğini arttırmış alanlardan biridir. Bu nedenle yorum ve yazılı iletişim yoğun olarak yer alır. İlgi çekici olmak isteyen bireyler yazı tipi stili üzerinde değişiklik yaparak yorumlarını paylaşırlar. Bu sayede öteki yorumcuların önüne geçerek fark yaratmak mümkün olacaktır. Ayrıca bazı YouTuberlar ya da sadece YouTube kullananlar isimlerinde de yazı tipini değiştirerek herkesin ilgisini kendisinde toplamaktadır.

  Dekoratif Yazı Tipleri

  Dekoratif yazı tipleri, dekor ve mimari yapı anlamında her alanda ve mecrada ilgi çekici noktalardan biridir. Estetik görüntü ilgi çekici ve naif hisler yaratan duygular arasında yer alır. Bu konudaki olaylar tüm konular içerisinde geçerli olaylardan biridir. Yazı alanında da estetik görüntü ve narin duruş önemlidir. Bu sebeple dekoratif yazı tipleri kullanan insan sayısı fazladır. Yazı olarak iletişim kurulan ortamlardan biride oyun platformları olarak bilinir. Özellikle online şekilde oynanan multiplayer oyunlarda yazılı diyaloglar fazla miktarda karşımıza çıkar. Çoklu oyunculu oyunlar içerisinde insanlar birbirleri ile iletişim kurarlarken dekoratif yazı tipleri kullanırlar.

  Biyografi Yazı Tipi

  Biyografi yazı tipi bir biyografinin diğer herkesten üstün ve ilgi çekici olması konusundan büyük etken sağlayan yöntemlerden sadece biridir. Biyografi yazıları başka insanların hayatlarının yazıldığı yazılardır. Otobiyografi ise kendi hayatını aktaran yazarların yazıları için belirtilir. Bu tarz yazılar gerçek hayat hikayesi olduğu için önemli şekilde ele alınır. Yazılar verimli ve etkili olması için biyografi yazı tipi eklenebilir. Bu tarz yazılar kişinin özel tercihi olarak karşımıza çıkar. Eğer biyografinizde her şey tamam ve üstüne daha fazlasını ekleyemiyorsanız son bir dokunuşa ihtiyacınız var demektir. O da değişik yazı tiplerinde yazılar eklemek. Bu yöntem ile son dokunuşu yapmış olacağınız gibi kimse sizinkinden daha etkili bir biyografi görüntüsüne sahip olamayacaktır.

  Yazı Stilleri Nick

  Yazı stilleri nick bir nickin havalı olmasını sağlar. Nickname kullanımı özellikle oyunlar içerisinde daha çok karşımıza çıkar. Bireyler online oyunlar oynarken bu tarz farklı isimler sayesinde anonim profiller oluşturur. Bu tarz takma adların ilgi çekici olmasına özen gösterilir. Bu takma isimlere renk katmak ve daha ilgi çekici kılmak adına yazı stilleri nick değişimi yapılır. Bu sayede nickname verimi ve görselliği arttırmak istenir. Estetik hale gelen takma isim diğer kullanıcıların merakını ve ilgisini cezbeder. Buda takma ad sahibine veya nickname oluşturan bireye ayrı bir haz verir.

  • ミミ◦❧◦°˚°◦.¸¸◦°´❤*•.¸♥ 𝑺𝒆𝒌𝒊𝒍𝒍𝒊𝑵𝒊𝒄𝒌𝒀𝒂𝒛𝒎𝒂.𝑵𝒆𝒕 ♥¸.•*❤´°◦¸¸.◦°˚°◦☙◦彡彡
  • ┌(▀Ĺ▀)┐ 𝗦𝗲𝗸𝗶𝗹𝗹𝗶𝗡𝗶𝗰𝗸𝗬𝗮𝘇𝗺𝗮.𝗡𝗲𝘁 ┌(▀Ĺ▀)┐
  • ╚╝╔╗╚╝╔╗╚╝ 𝘚𝘦𝘬𝘪𝘭𝘭𝘪𝘕𝘪𝘤𝘬𝘠𝘢𝘻𝘮𝘢.𝘕𝘦𝘵 ╚╝╔╗╚╝╔╗╚╝
  • ٩(╬ʘ益ʘ╬)۶ SҽƙιʅʅιNιƈƙYαȥɱα.Nҽƚ ٩(╬ʘ益ʘ╬)۶
  • `✵•.¸,✵°✵.。.✰ 𝘚𝘦𝘬𝘪𝘭𝘭𝘪𝘕𝘪𝘤𝘬𝘠𝘢𝘻𝘮𝘢.𝘕𝘦𝘵 ✰.。.✵°✵,¸.•✵´
  • (´✪‿✪`) 𝕾𝖊𝖐𝖎𝖑𝖑𝖎𝕹𝖎𝖈𝖐𝖄𝖆𝖟𝖒𝖆.𝕹𝖊𝖙 (´✪‿✪`)
  • ღ(¯`◕‿◕´¯) ♫ ♪ ♫ 𝑺𝒆𝒌𝒊𝒍𝒍𝒊𝑵𝒊𝒄𝒌𝒀𝒂𝒛𝒎𝒂.𝑵𝒆𝒕 ♫ ♪ ♫ (¯`◕‿◕´¯)ღ
  • ჻ღཾཿ༉ ༘჻ღཾཿ༉ ༘჻ღཾཿ༉ ༘჻ღཾཿ჻SҽƙιʅʅιNιƈƙYαȥɱα.Nҽƚ჻ღཾཿ༉ ༘჻ღཾཿ༉ ༘჻ღཾཿ༉ ༘჻ღཾཿ჻
  • /¯°•º¤ϟϞ҂ ꜍S꜉꜍e꜉꜍k꜉꜍i꜉꜍l꜉꜍l꜉꜍i꜉꜍N꜉꜍i꜉꜍c꜉꜍k꜉꜍Y꜉꜍a꜉꜍z꜉꜍m꜉꜍a꜉꜍.꜉꜍N꜉꜍e꜉꜍t꜉ ҂Ϟϟ¤º•°¯\
  • ✎﹏﹏SёкilliИicкУдzmд.Иёт﹏﹏

  Yazı Stilleri için Şekilli Yüz İfadeleri

  Yazı stilleri değiştirme aracı ile bir yazının stilini değiştirdikten sonra yazınıza yüz ifadesi ekleyerek duygu katabilir ve cümlenizin daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Yüz ifadelerinden bazılarını aşağıda görebilirsiniz. İfadeler arasından beğendiğiniz bir tanesini kopyalayabileceğiniz gibi tüm hepsinin olduğu sayfaya giderek, cümlenize en uygun ifadeyi de bulabilirsiniz. Tüm Şekilli Yüz İfadeleri

  (๑・`◡´・๑) ヾ(●ε●)ノ \`•益•´/ ʕ•͡ω•ʔ ʕ•̼͛͡•ʕ-̺͛͡•ʔ•̮͛͡•ʔ ˚‧º·(˚ ˃̣̣̥⌓˂̣̣̥ )‧º·˚ (ง ͠ ᵒ̌ Дᵒ̌)¤=[]:::::>

  Yazı Stilleri için Şekilli Semboller

  Yazı stilleri değiştirme aracını kullandıktan sonra kopyaladığınız yazıyı daha fazla süslendirmek istediğinizde şekilli sembolleri kullanabilirsiniz. Sembollerden bazıları aşağıda paylaşılmıştır. Aralarından birini kopyalayabilir veya tüm hepsinin olduğu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Tüm Şekilli Semboller

  》 〕 © ₺ € ¼ β γ ¹ ✘ 《 🃆 🁎 🁋 ⬤ ◒ ⅍ № α β ω ♎︎ ➣ ⥧ ♙ 🁔 🁍 ● ≉ ₦ ₤ ‰ ⁰ ² ³ ░ ♊︎ 𓁢 𓁎 𓁍

  Nickini Paylaş
  Nickini herkesle paylaşmak ister misin?

   Scroll to Top