Şekilli Sayı Yazma

Şekilli sayı yazma aracımız ile rakamları birbirinden farklı yazı stillerine dönüştürebilir, font değiştirebilir, kopyala ve yapıştır yapabilirsiniz.
👉 Şekilli sayıyı kopyalamak için tıklayın 👇

Şekilli Diğer Araçlarımız

Şekilli yazılar oluşturmak için diğer araçlarımızı da deneyin 🥰
👉 Hepsi Bir AradaLeͥgeͣnͫdЯцscдKalınEl YazısıİtalikAsyaKüçükEmoji

Kopyala
Temizle

0 ⇂ ᄅ Ɛ ㄣ ގ 9 ㄥ 8 6


  Şekilli Sayı Yazma Kullanımı

  Şekilli sayı yazma racımızda birbirinden farklı fontlara sahip sayılar bulunmaktadır. Yazı alanına bir sayı yazdıktan sonra beğendiğiniz bir şekilli sayıyı kopyalamak için tıklamanız yeterlidir. Eğer beğendiğiniz birden fazla şekilli sayı varsa düzenleme alanında birleştirme, ekleme ve düzenleme yapabilirsiniz. Düzenleme alanını kullanmak için şekilli sayılara tıklamanız yeterlidir. Şekilli sayılar düzenleme alanına aktarılır.

  • Aracımızın nasıl çalıştığını görmek için yazı alanına bir şeyler yazmalısınız. Örneğin, 1 sayısıyla başlayabilirsiniz. Yazdığınız anda yazı tiplerinin yazdığınız sayıya dönüştüğünü göreceksiniz.
  • Seçenekler arasından beğendiğiniz bir sayıyı kopyalamak için sadece üstüne tıklamanız yeterlidir. Daha sonra istediğiniz herhangi bir platformda yapıştırabilirsiniz. Ayrıca sayıları kendinize göre özelleştirmek için düzenleme alanlarını kullanabilirsiniz.
  • Düzenleme alanı, sayfanın başında ve ekranı aşağıya doğru kaydırdığınızda ekranın altında görünür. Şekilli bir sayıyı kopyaladığınızda sayınız bu düzenleme alanına aktarılır. Bu alan içerisinde sayılarınız için düzenlemeler yapabilirsiniz.
  • Yazı alanının yanında bir ayarlar butonu bulunmaktadır. Bu buton, ekranı kendinize göre özelleştirmeniz içindir. İçinde yazı alanı ve düzenleme alanı seçenekleri bulunmaktadır. Yazı alanını kapatmak veya düzenleme alanını genişletmek için kullanabilirsiniz.
  [oneri_istek]