Emojilerle Yazı Yazma

Emojilerle yazı yazma aracımızı kullanarak emojili yazılar oluşturabilir, cümlelerinize renk ve farklı anlamlar katabilirsiniz.
👉 Emojili yazıyı kopyalamak için tıklayın 👇

Şekilli Diğer Araçlarımız

Şekilli yazılar oluşturmak için diğer araçlarımızı da deneyin 🥰
👉 Hepsi Bir AradaLeͥgeͣnͫdЯцscдKalınEl YazısıİtalikAsyaKüçükSayı

Kopyala
Temizle

Emojili Yazı Yazma Aracı


  Emoji ile Yazı Yazma

  Emojiler her zaman duygularımıza renk katan ve duygularımızı daha iyi belirtmemizi sağlayan ifadeler olmuşlardır. Elbette sadece bununla sınırlı olmadığını göstermek istedik ve emojilerin harfleri de ifade edebileceğini gösterdik. Aracımızda yazmaya başladığınız anda harflerin emojideki karşılığını görmeye başlayacaksınız. Cümlenizi tamamladıktan sonra da 👉 kopyalamak için yapmanız gereken tek şey emojili yazıya tıklamaktır 👇 Tıkladığınız anda panoya kopyalanır ve istediğiniz herhangi bir platformda yapıştırabilirsiniz.

  Emojili Yazı Yazma Kullanımı

  • Emojili yazı yazma aracımızın nasıl çalıştığını görmek için yazı alanına bir şeyler yazmalısınız. Örneğin, seni seviyorum cümlesiyle başlayabilirsiniz. Yazmaya başladığınız anda harflerin emojiye dönüştüğünü göreceksiniz.
  • Cümlenizi tamamladıktan sonra emojili yazıyı kopyalamak için sadece üstüne tıklamanız yeterlidir. Daha sonra istediğiniz herhangi bir platformda yapıştırabilirsiniz. Ayrıca emojili yazıları kendinize göre özelleştirmek için düzenleme alanlarını kullanabilirsiniz.
  • Düzenleme alanı, sayfanın başında ve ekranı aşağıya doğru kaydırdığınızda ekranın altında görünür. Bir emojili yazıyı kopyaladığınızda yazınız bu düzenleme alanına aktarılır. Bu alan içerisinde emojili yazılar için düzenlemeler veya değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Yazı alanının yanında bir ayarlar butonu bulunmaktadır. Bu buton, ekranı kendinize göre özelleştirmeniz içindir. İçinde yazı alanı ve düzenleme alanı seçenekleri bulunmaktadır. Yazı alanını kapatmak veya düzenleme alanını genişletmek için kullanabilirsiniz.
  • Aracımızın en altında Daha Fazla butonu bulunmaktadır. Bu butonu daha fazla örnek görmek için kullanabilirsiniz.
  • Kalın şekilli nick yazma aracımız Türkçe karakter desteklidir. Yazılarınızda Türkçe karakterler de kullanabilirsiniz.
  [oneri_istek]