Kopyala
Temizle

Emoji Çeviri

Kelimelerle anlattığımız günleri geride bırakıyoruz. Emoji çeviri ile Türkçe – İngilizce ya da İngilizce – Türkçe çeviri de olduğu gibi çeviriler yapabilirsiniz.

Emoji çeviride yazmaya başladığınız anda bazı kelimelerin emojiye dönüştüğünü göreceksiniz. Örneğin, cümle içerisinde seviyorum kelimesini kullandığınızda bu kelime kalp gözlü emojiye dönüştürülecektir. Elbette seviyorum kelimesini ifade eden birçok emoji bulunuyor. Eğer çevrilen emojiden memnun değilseniz, üstüne tıkladıktan sonra başka bir emojiyle değiştirme yapabilirsiniz.

Çeviriniz bittikten sonra kopyala butonu ile kopyalama yapabilir veya paylaş butonuyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Önemli

Emoji çeviride her kelime için bir çeviri olmadığını ve sadece belirli kelimeler yazıldığında bir çeviri olacağını lütfen unutmayın. Belirli kelimeler haricinde bir kelime girdiğinizde veya göz kırpma gibi bir cümle girdiğinizde bir dönüştürme olmayacaktır. Göz kırpma yazdığınızda sadece göz için bir çeviri olacaktır. Çeviricimiz benzer ikili kelimeler için çalışmamaktadır. Ancak seçenekler arasından göz kırpmayı seçebilirsiniz.

Cümlenizi Süsleyin

Cümlenizi Sembol ve Lenny Face ile süsleyebilir veya Şekilli Nick Yazma aracımızı kullanarak daha havalı cümleler oluşturabilirsiniz. Sosyal medyada olduğu gibi karakter kısıtlaması olan bir yerde paylaşmayı düşünüyorsanız Kelime ve Karakter Sayacımız yararlı olabilir.

Geri Bildirim 🖊️


Çeviri içerisinde sadece tanımlanmış kelimelerin bir emoji karşılığı bulunmaktadır. Emoji karşılığı bulunmayan kelimelere denk geldiğinizde lütfen bunu bize bildirin, hemen ekleyelim. 😇

    Lütfen kelime ve emoji hakkında kısa bir açıklama yapın