Kopyala
Temizle

Değişen teknolojik çağ sebebiyle emoji adı verilen işaretlerin kullanım sayısı arttı. Gündelik hayatımızda yazılı iletişim sık sık tercih sebebidir. Diyalog kurma araçlarından biri olarak kullanılan yazılı iletişim 21.yy yaygın ifade biçimidir. Emojilerin senkronizasyonu sonucunda ifadeler ve diyaloglar daha efektif hale getirilir. Hislerin, duygu ve düşüncelerin karşı taraftaki bireye geçişini kolaylaştıran imgeler bütünüdür. Emoji çevirileri ise cümleleri kelime ve emojiler sayesinde anlatan oluşumlardır. Sitemiz sayesinde dilediğiniz cümlenin emoji çevirisi mümkündür. Yazdığınız cümleyi anında emoji ve kelimelerin harmanı sayesinde aşağıda görebilirsiniz. Ancak belirli kelime sayısını geçmemek kaydıyla işlem gerçekleşir. Limit dahilinde kelime ve cümle yazılarak saniyeler içerisinde altta görebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse bugün çok mutluyum ve seni seviyorum dendiği taktirde mutluluk için gülme emojisi, sevgi için kalp versiyonlarından biri türetilir. Sitemizin algoritması sayesinde yazdığınız cümleyi anında algılamak ve işaret diline dökmek basittir. Yapay zeka sistemi sayesinde çalışan website içerisinde ücretsiz hizmet almanız mümkün.

Sitemizde işlem için herhangi ücret talebinde bulunulmaz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumumuz insanların keyif alması ve sağlıklı diyalog kurması için kuruldu. Amaç tamamen sizlerin kaliteli diyalog ifadelerine pratik şekilde erişmenizdir. Bu tarz programlar ve siteler genellikle para talebinde bulunur. Para isteyen ve şart koşan sitelere itibar etmemek gerekir. Aksi halde boşa giden para ve vakit kaybı kaçınılmaz olacaktır. Sitemiz içerisinde başka hizmetlerde yer alır. Farklı yazı biçimlerine erişim, değişik semboller, farklı yazı tipleri, değişik nick işaretleri, ilginç emoji türleri gibi değişik uygulamalar vardır. Bütün hizmetler tamamen ücretsiz olarak tek tıkla karşınıza çıkar. Emoji sayısı ve seçenekler çeşitlilik göstermesi nedeniyle tekrara düşmeniz neredeyse imkansızdır. Yaygın olmayan ve insanların aşina olmadığı emoji türleri dahi bulunur. Bu konuda hizmet veren sitelerin kapasiteleri düşünüldüğünde sitemiz üst seviyelerde hizmet verir. Ancak başka üst statüde hizmet veren sitelerde vardır. Genellikle bu siteler para talep etmesi sebebiyle güvenilir görülmez. Ücretsiz olarak alanında en iyi hizmet ve destek veren platformlar arasında websitemiz yer alır.

Geri Bildirim 🖊️


Çeviri içerisinde sadece tanımlanmış kelimelerin bir emoji karşılığı bulunmaktadır. Emoji karşılığı bulunmayan kelimelere denk geldiğinizde lütfen bunu bize bildirin, hemen ekleyelim. 😇

    Lütfen kelime ve emoji hakkında kısa bir açıklama yapın