𝓢𝓮𝓴𝓲𝓵𝓵𝓲𝓝𝓲𝓬𝓴𝓨𝓪𝔃𝓶𝓪.𝓝𝓮𝓽

Merhaba. Ben Mert VAROL. Birkaç ay önce bu siteyi kurdum. Bu sitenin sadece basit bir şekilli nick yazma sitesi olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak öyle değil. Eşi benzeri olmayan özelliklere, seçeneklere, görselliğe ve kolay kullanıma sahip bir site.

Sekillinickyazma.net ile yazıları kalın, italik, el yazısı gibi birçok farklı yazı stiline dönüştürebilir, Instagram, WhatsApp ve PUBG gibi sosyal medya, sohbet uygulamaları ve oyunlar için şekilli ve havalı nickler, yazılar, isimler, harfler oluşturabilir, sevgiliniz ve çok sevdiğiniz kişiler için özel mesajlar kopyalayabilirsiniz.

Ayrıca binlerce emoji, şekilli sembol ve şekilli yüz ifadeleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Şekilli Nick Örnekleri

Siteye girdikten sonra önce yazı stillerini(kalın, italik, el yazısı, asya yazı stili, küçük…), daha sonra aşağıdaki gibi şekilli, süslü, kalpli nickleri görmeye başlayacaksınız. Ben kendi adımı ve soyadımı yazdım ve oluşan nickler arasından en beğendiklerimi aşağıda sizlerle paylaştım. Umarım sizde beğenirsiniz. 😊

ミミ◦❧◦°˚°◦.¸¸◦°´❤*•.¸♥ 𝕸𝖊𝖗𝖙 𝖁𝕬𝕽𝕺𝕷 ♥¸.•*❤´°◦¸¸.◦°˚°◦☙◦彡彡
ღ(¯`◕‿◕´¯) ♫ ♪ ♫ 𝓜𝓮𝓻𝓽 𝓥𝓐𝓡𝓞𝓛 ♫ ♪ ♫ (¯`◕‿◕´¯)ღ
·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙ мєят ναяσℓ ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
\(´◓Д◔`)/ 𝕄𝕖𝕣𝕥 𝕍𝔸ℝ𝕆𝕃 \(´◓Д◔`)/
✿●‿●✿ ⦏M̂⦎⦏ê⦎⦏r̂⦎⦏t̂⦎ ⦏V̂⦎⦏Â⦎⦏R̂⦎⦏Ô⦎⦏L̂⦎ ✿●‿●✿
(◦′ᆺ‵◦) ♬° ✧❥✧¸.•*¨*✧♡✧ MЄƦƬ ƔƛƦƠԼ ✧♡✧*¨*•.❥

Nickler rastgele oluşmaktadır ve sınırı yoktur.

Ne İstiyorum?

Sekillinickyazma.net, eşi benzeri olmayan ve belki de bu alanda Dünya’nın en iyi sitesi. Ancak ne yazık ki herkes bunun farkında değil. Herkesin siteyi öğrenmesini, siteden memnun kalmasını ve ondan dibine kadar yararlanması istiyorum. Bunu sadece desteğinizle yapabilirim.

Destek Ödülleri

Destekleriniz karşılığında ödül vereceğim. Ödüller:

  • Sizi Destekçilerimiz sayfasında paylaşacağım. 
  • Sayfanın en üstünde adınıza teşekkür ettiğim bir yazı paylaşacağım.
  • Tüm reklamları kaldıracağım ve bunun desteğiniz sayesinde olduğunu belirteceğim.
  • En harika ödül olarak SekilliNickYazma.Net yazısının ön gösterimli nickleri yerine sizin adınızı ve soyadınızı yazacağım. Elbette bu ödülü alan kişi, adı ve soyadı yerine benden başka bir şey yazılmasını talep edebilir.

Her desteğin ödülü farklıdır. Desteğin açıklamasından ödüle bakabilirsiniz.

En Harika Ödül

Normalde siteye girdiğinizde SekilliNickYazma.Net yazısının ön gösterimli nicklerini görürsünüz. Ön gösterimli nickler 𝔖𝔢𝔨𝔦𝔩𝔩𝔦𝔑𝔦𝔠𝔨𝔜𝔞𝔷𝔪𝔞.𝔑𝔢𝔱 𝕾𝖊𝖐𝖎𝖑𝖑𝖎𝕹𝖎𝖈𝖐𝖄𝖆𝖟𝖒𝖆.𝕹𝖊𝖙 𝓢𝓮𝓴𝓲𝓵𝓵𝓲𝓝𝓲𝓬𝓴𝓨𝓪𝔃𝓶𝓪.𝓝𝓮𝓽…. olarak devam eder.

En harika ödül olarak bu yazı yerine sizin kendi adınızı ve soyadınızı yazacağım. Bu ödülü aldığınızda tüm nicklerin benzer şekilde örneğin Mert VAROL için 𝔐𝔢𝔯𝔱 𝔙𝔄ℜ𝔒𝔏 𝕸𝖊𝖗𝖙 𝖁𝕬𝕽𝕺𝕷 𝓜𝓮𝓻𝓽 𝓥𝓐𝓡𝓞𝓛 yazdığını göreceksiniz.

Bu ödülü alan kişi benden adı ve soyadı yerine başka bir şey yazılmasını talep edebilir.

Abone Olmadan Destek Olun

Destek için sadece abone olmanız gerekmez. Sosyal medya ve sohbet uygulamalarında siteyi paylaşarak veya arkadaşlarınızla sohbet ederken siteden bahsederek destek olabilirsiniz.

Teşekkürler

Her destek için ayrı ayrı teşekkür ederim. Benim için küçük veya büyük destek fark etmeksizin hepsi aynı değere sahiptir.

Destek

Patreon aracılığıyla destek olabilir ve ödüllere ulaşabilirsiniz.

Ricamı kırmayıp, yazılarında sekillinickyazma.net’i ekleyen siteler:

Sizden gelen destekler:

Henüz yok. 🙁

şekilli nick yazma logo